کیومرث بابا زاده کیست؟؟؟

این وبلاگ بر آن شده که با تمام توان از حق و حقیقت دفاع کند چرا که این مهم وظیفه هر انسانیست امید دارم که به واقع انسان باشم نه در کلمه.

به شخصه کیومرث بابازاده را انسانی شریف,پاک,فداکار و دلسوز کوهنوردی کشور می دانم بیشترین برخورد من با ایشان مربوط میشه به امداد و نجات هایی مربوط به حوادث چند سال اخیر کوهنوردی که در این موارد ایشان را فردی مدیر و استوار دیدم.

کیومرث بابازاده نیاز به معرفی ندارد...هم نسل قبلی کوه نوردی ایشان را میشناسند هم نسل حال و مسلما نسل آینده...در ادامه گوشه ای از رزومه کوه نوردی ایشان را برای یاد آوری با هم میخوانیم:

1-اولین صعود ها بر روی دیواره ی بیستون 1346

2-اولین صعود ایرانیان از مسیر فرانسوی ها در دیواره علم کوه در سال  1348

3- گشایش اولین مسیر فنی بر روی دیواره لجور اراک در سال 1348

4-اولین صعود یخچال شمالی سبلان

5-گشایش  دو مسیر مجزا برای اولین بار بروی دیواره تزرجان در سال 1349

6-صعود قله مون بلان – سوزنی های گراند شارموژ– اگودومیدی – گراند کاپوسین در شامونی فرانسه در سال 1352

7-صعود تا ارتفاع7550 متری قله تریج میر پاکستان به صورت کپسوله در سال 1355 برای اولین بار _ همچنین  عضویت در تیم گشایش اولین مسیر یکپارچه ی ایرانی بر روی دیواره علم کوه بین سالهای 60تا62

8- تاسیس «انجمن مرکزی کوهنوردان» در سال1351

9- تاسیس «شورای کوهنوردی تهران» در سال 1357

10- عضویت در شورای اداره ی فدراسیون کوهنوردی در اوایل انقلاب

11-سرپرست ستاد امداد و نجات در کوه های شمال تهران تا سال1360

12-سرپرست کنگره کوهنوردان ایران در منطقه علم کوه 1360

13-شرکت در تشکیل انجمن کوه نوردان ایران در 1378 و ریاست این انجمن طی سال های 1381 تا 1385

14-نیابت کمیسیون بررسی حوادث کوه نوردی در فدراسیون کوهنوردی

 

من فقط و فقط 1سئوال از جامعه کوهنوردی دارم:

آیا کیومرث بابا زاده با تمامی کارهایی که برای کوهنوردی کشور انجام داده حق نداره از عملکرد فدراسیون انتقاد کنه و اگر بر حرف خود استوار باشه باید به دادگاه کشیده شود؟؟؟

پی نوشت: اگر امثال آقای بابا زاده با این رزومه کاری حق نداشته باشه از فدراسیون انتقاد کنه چه کسی باید این کارو انجام بده لابد فرامرز نصیری و.....!!!!!!

 

#
/ 5 نظر / 47 بازدید
برج سینا !

امین جان سلام. ممنونم از این مطلب و از حمایتت از جناب بابازاده که استاد همه ی ماست. من هم واقعا برایم جای سوال است. اگر در این ملک کسی با سابقه ی کیومرث بابازاده در کوهنوردی کشور نتواند از سیستم حاکم بر این ورزش انتقاد کند و اگر خطا کرده باشد بجای کمیته ی انظباطی و حراست سازمان مستقیما به دادگاه فراخوانده شود ، چه حرفی برای گفتن می ماند؟ یک انتقاد ساده از یک سیستم مافیایی!! که هیچگاه به هیچ پرسشی پاسخی منطقی ارائه نکرده است... البته در مورد فرامرز نصیری هم بگویم که شواهد اینگونه نشان می دهد که ایشان تنها کارشناس کوهنوردی و خبره ی این رشته هستند گویا که نقد میکنند و نقدهایشان هم خوشایند فدراسیون نشینان هست و ... الی آخر. یه مثلی هست که می گه : ماه پشت ابر نمی مونه! من ایمان و اعتقاد کامل دارم به این حرف و پشت ابر نخواهد ماند و همه چیز رو خواهد شد همین روزها در همین خصوص جناب بابازاده مطلبی منتشر خواهم کرد باز هم ممنون و سپاس فراوان

خادم

انتقاد یا تهمت؟